Sezon 2010/2011 - liga okręgowa (I grupa)


1. kolejka /6-8 sierpnia 2010 r./

Wilczek Wilkowo 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński
GLKS Jonkowo 1-2 Mazur Pisz
Znicz Biała Piska 4-1 Leśnik Nowe Ramuki
Warmia Olsztyn 2-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Kamil Czurak, Piotr Reczek
Victoria Bartoszyce 0-1 Granica Bezledy
MKS Jeziorany 1-3 DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 3-0 Jurand Barciany
Orlęta Reszel 3-3 Łyna Sępopol


2. kolejka /13-15 sierpnia 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Łyna Sępopol
Jurand Barciany 0-4 Orlęta Reszel
DKS Dobre Miasto 3-1 Omulew Wielbark
Granica Bezledy 1-2 MKS Jeziorany
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Warmia Olsztyn
Mamry Giżycko 1-0 Victoria Bartoszyce
bramka dla Mamr: Karol Lenio
Mazur Pisz 1-3 Znicz Biała Piska
Wilczek Wilkowo 1-3 GLKS Jonkowo


3. kolejka /21-22 sierpnia 2010 r./

GLKS Jonkowo 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany 0-3 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Miłosz Kołodziejczyk (2), Grzegorz Bierć
Znicz Biała Piska 3-1 Wilczek Wilkowo
Warmia Olsztyn 0-2 Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce 4-0 Leśnik Nowe Ramuki
Omulew Wielbark 1-1 Granica Bezledy
Orlęta Reszel 1-1 DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol 3-3 Jurand Barciany


4. kolejka /28-29 sierpnia 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Jurand Barciany
DKS Dobre Miasto 0-1 Łyna Sępopol
Granica Bezledy 0-1 Orlęta Reszel
Leśnik Nowe Ramuki 1-4 MKS Jeziorany
Mamry Giżycko 0-1 Omulew Wielbark
Mazur Pisz 1-3 Victoria Bartoszyce
Wilczek Wilkowo 0-0 Warmia Olsztyn
GLKS Jonkowo 0-5 Znicz Biała Piska


5. kolejka /4-5 września 2010 r./

Znicz Biała Piska 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Warmia Olsztyn 4-1 GLKS Jonkowo
Victoria Bartoszyce 2-2 Wilczek Wilkowo
MKS Jeziorany 3-1 Mazur Pisz
Omulew Wielbark 4-1 Leśnik Nowe Ramuki
Orlęta Reszel 1-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Paweł Jankowski, Paweł Barczak
Łyna Sępopol 0-1 Granica Bezledy
Jurand Barciany 2-4 DKS Dobre Miasto


6. kolejka /8 września 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy 1-4 Jurand Barciany
Leśnik Nowe Ramuki 1-0 Orlęta Reszel
Mamry Giżycko 3-2 Łyna Sępopol
bramki dla Mamr: Grzegorz Bierć, Piotr Reczek (k), Aleksander Lipowski
Mazur Pisz 3-0 Omulew Wielbark
Wilczek Wilkowo 4-2 MKS Jeziorany
GLKS Jonkowo 3-2 Victoria Bartoszyce
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Olsztyn


7. kolejka /11-12 września 2010 r./

Warmia Olsztyn 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce 1-2 Znicz Biała Piska
MKS Jeziorany 3-1 GLKS Jonkowo
Omulew Wielbark 0-2 Wilczek Wilkowo
Orlęta Reszel 1-0 Mazur Pisz
Jurand Barciany 1-5 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Grzegorz Bierć (2), Jakub Golak (2), Karol Lenio
Łyna Sępopol 3-1 Leśnik Nowe Ramuki
DKS Dobre Miasto 4-1 Granica Bezledy


8. kolejka /17-19 września 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Granica Bezledy
Leśnik Nowe Ramuki 4-5 Jurand Barciany
Mamry Giżycko 2-0 DKS Dobre Miasto

bramki dla Mamr: Grzegorz Kolaczuch, Piotr Reczek (k)
Mazur Pisz 1-3 Łyna Sępopol
Wilczek Wilkowo 1-3 Orlęta Reszel
GLKS Jonkowo 3-0 Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska 3-0 MKS Jeziorany
Warmia Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce


9. kolejka /25-26 września 2010 r./

Victoria Bartoszyce 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Jeziorany 2-1 Warmia Olsztyn
Omulew Wielbark 1-4 Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 0-2 GLKS Jonkowo
Łyna Sępopol 2-0 Wilczek Wilkowo
Jurand Barciany 0-1 Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto 8-0 Leśnik Nowe Ramuki
Granica Bezledy 2-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Jakub Golak (2)


10. kolejka /2-3 października 2010 r./

Leśnik Nowe Ramuki 0-3 Granica Bezledy
Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Karol Lenio, Grzegorz Bierć, Grzegorz Kolaczuch, Piotr Reczek
Mazur Pisz 0-2 DKS Dobre Miasto
Wilczek Wilkowo 3-0 Jurand Barciany
GLKS Jonkowo 1-8 Łyna Sępopol
Znicz Biała Piska 3-2 Orlęta Reszel
Warmia Olsztyn 2-3 Omulew Wielbark
Victoria Bartoszyce 1-1 MKS Jeziorany


11. kolejka /9 - 10 października 2010 r./

MKS Jeziorany 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Omulew Wielbark 5-4 Victoria Bartoszyce
Orlęta Reszel 8-1 Warmia Olsztyn
Łyna Sępopol 1-2 Znicz Biała Piska
Omulew Wielbark 4-2 Jurand Barciany
DKS Dobre Miasto 5-2 Wilczek Wilkowo
Granica Bezledy 0-0 Mazur Pisz
Mamry Giżycko 8-1 Leśnik Nowe Ramuki


bramki dla Mamr: Szymon Chrostowski (2), Piotr Reczek, Maciej Kozłowski, Daniel Adamski (2), Aleksander Lipowski, Paweł Jankowski


12. kolejka /16-17 pażdziernika 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Leśnik Nowe Ramuki
Mamry Mazur Pisz 0-1 Mamry Giżycko
Wilczek Wilkowo 4-1 Granica Bezledy
GLKS Jonkowo 1-4 DKS Dobre Miasto
MKS Jeziorany 2-0 Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska 4-1 Jurand Barciany
Warmia Olsztyn 3-2 Łyna Sępopol Victoria Bartoszyce 3-1 Orlęta Reszel
MKS Jeziorany 1-1 Omulew Wielbark


13. kolejka /23-24 października 2010 r./

Omulew Wielbark 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Reszel 1-0 MKS Jeziorany
Łyna Sępopol 2-1 Victoria Bartoszyce
Jurand Barciany 2-2 Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto 0-0 Znicz Biała Piska
Granica Bezledy 2-0 GLKS Jonkowo
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Mazur Pisz
Mamry Giżycko 0-0 Wilczek Wilkowo


14. kolejka /30-31 października 2010 r./

Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Mazur Pisz
GLKS Jonkowo 3-4 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Kamil Czurak (2), Grzegorz Bierć, sam.
Znicz Biała Piska 3-1 Granica Bezledy
Warmia Olsztyn 0-5 DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce 7-1 Jurand Barciany
MKS Jeziorany 1-1 Łyna Sępopol
Omulew Wielbark 4-1 Orlęta Reszel
Wilczek Wilkowo 5-0 Leśnik Nowe Ramuki


15. kolejka /6-7 listopada 2010 r./

Orlęta Reszel 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol 2-3 Omulew Wielbark
Jurand Barciany 0-2 MKS Jeziorany
DKS Dobre Miasto 0-0 Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy 2-5 Warmia Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki 0-5 GLKS Jonkowo
Mazur Pisz 1-1 Wilczek Wilkowo
Mamry Giżycko 1-5 Znicz Biała Piska
bramka dla Mamr: Piotr Reczek


16. kolejka /26-27 marca 2011 r./

Mamry Giżycko 4-2 Warmia Olsztyn


17. kolejka /2 kwietnia 2011 r./

Victoria Bartoszyce 1-3 Mamry Giżycko


18. kolejka /9 kwietnia 2011 r./

Mamry Giżycko 4-2 MKS Jeziorany


19. kolejka /17 kwietnia 2011 r./

Omulew Wielbark 0-2 Mamry Giżycko


20. kolejka /22 kwietnia 2011 r./

Mamry Giżycko 3-1 Orlęta Reszel


21. kolejka /30 kwietnia 2011 r./

Łyna Sępopol 1-2 Mamry Giżycko


22. kolejka /7 maja 2011 r./

Mamry Giżycko 1-0 Jurand Barciany


23. kolejka /14 maja 2011 r./

DKS Dobre Miasto 0-2 Mamry Giżycko


24. kolejka /21 maja 2011 r./

Mamry Giżycko 1-0 Granica Bezledy


25. kolejka /28 maja 2011 r./

Mamry Giżycko 4-0 Polonia Lidzbark Warmiński


26. kolejka /1 czerwca 2011 r./

Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Mamry Giżycko


27. kolejka /4 czerwca 2011 r./

Mamry Giżycko 4-0 Mazur Pisz


28. kolejka /12 czerwca 2011 r./

Wilczek Wilkowo 1-2 Mamry Giżycko


29. kolejka /18 czerwca 2011 r./

Mamry Giżycko 1-0 GLKS Jonkowo


30. kolejka /25 czerwca 2011 r./

Znicz Biała Piska 3-0 (vo) Mamry Giżycko
goście nie przyjechali na mecz


.:: Tabela końcowa ::.

Nazwa zespołu P B
1. Znicz Biała Piska 80 93-23
2. Mamry Giżycko 75 73-30
3. DKS Dobre Miasto 62 74-37
4. Omulew Wielbark 52 75-54
5. MKS Jeziorany 51 55-44
6. Orlęta Reszel 45 70-57
7. Wilczek Wilkowo 41 65-56
8. Warmia Olsztyn 39 62-76
9. Łyna Sępopol 39 63-65
10. Victoria Bartoszyce 38 64-53
11. Mazur Pisz 33 29-52
12. GLKS Jonkowo 30 53-72
13. Polonia Lidzbark Warmiński 30 39-61
14. Granica Bezledy 28 48-76
15. Jurand Barciany 23 50-94
16. Leśnik Nowe Ramuki 14 44-107

Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko - awans do IV ligi
Jurand Barciany, Leśnik Nowe Ramuki - spadek do A-klasy
Granica Bezledy - baraże

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej:


?-?
?-?

Spadek do A-klasy: ?


.:: Strzelcy ::.
Lp.NazwiskoImięGole
1BierćGrzegorz20
2ReczekPiotr10
3KolaczuchGrzegorz8
4ChrostowskiSzymon5
5GolakJakub4
6CzurakKamil3
7LenioKarol3
8HamernikDawid3
9JankowskiPaweł2
10LipowskiAleksander2
11KołodziejczykMiłosz2
12AdamskiDaniel2
13BarczakTomasz2
14MazurkiewiczPatryk1
15KozłowskiMaciej1
16BarczakPaweł1
17MikołajczakTomasz1
18PanaśRafał1


.:: Kadra::.

  • Krzysztof Wierzbicki - trener /od 1 marca 2011 r./
  • Jakub Golak - trener/do 18 lutego 2011 r./
  • Adam Grażulewicz - bramkarz
  • Krzysztof Styczyński - bramkarz
  • Tomasz Mikołajczak - obrońca
  • Paweł Barczak - obrońca
  • Aleksander Lipowski - obrońca
  • Paweł Jankowski - obrońca
  • Patryk Mazurkiewicz - obrońca
  • Tomasz Rucki - obrońca
  • Kamil Czurak - pomocnik
  • Piotr Reczek - pomocnik
  • Grzegorz Bierć - pomocnik
  • Grzegorz Kolaczuch - pomocnik
  • Tomasz Barczak - pomocnik
  • Miłosz Kołodziejczyk - pomocnik
  • Piotr Kaczorowski - pomocnik
  • Paweł Jagieło - pomocnik
  • Maciej Kozłowski - pomocnik
  • Jakub Golak - pomocnik
  • Dawid Hamernik - napastnik
  • Daniel Adamski - napastnik
  • Karol Lenio - napastnik
  • Szymon Chrostowski - napastnik /od 7 X 2010 r./
  • Rafał Panaś - napastnik


(c) young 2011