Sezon 2009/2010 - liga okręgowa (I grupa)


1. kolejka /8-9 sierpnia 2009 r./

Jurand Barciany 1-0 Mazur Pisz
MKS Jeziorany 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto 0-2 OKS 1945 II Olsztyn
Mamry Giżycko 3-3 Granica Bezledy
bramki dla Mamr: Dawid Hamernik, Piotr Reczek, Daniel Adamski
Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Reszel
Victoria Bartoszyce 3-2 Omulew Wielbark
Warmia Olsztyn 1-0 Fortuna Wygryny
Łyna Sępopol 2-3 Leśnik Nowe Ramuki


2. kolejka /15-16 sierpnia 2009 r./

Mazur Pisz 2-1 Leśnik Nowe Ramuki
Fortuna Wygryny 1-1 Łyna Sępopol
Omulew Wielbark 1-2 Warmia Olsztyn
Orlęta Reszel 2-3 Victoria Bartoszyce
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Mamry Giżycko
bramka dla Mamr: Piotr Reczek
Granica Bezledy 1-1 DKS Dobre Miasto
Jurand Barciany 1-0 MKS Jeziorany


3. kolejka /22-23 sierpnia 2009 r./

MKS Jeziorany 3-0 Mazur Pisz
Mamry Giżycko 4-3 Jurand Barciany
bramki dla Mamr: Dawid Hamernik, Mariusz Bochenek (2), Daniel Adamski
DKS Dobre Miasto 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Znicz Biała Piska 4-0 Granica Bezledy
Victoria Bartoszyce 4-1 OKS 1945 II Olsztyn
Warmia Olsztyn 2-1 Orlęta Reszel
Łyna Sępopol 3-3 Omulew Wielbark
Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Fortuna Wygryny


4. kolejka /29-30 sierpnia 2009 r./

Mazur Pisz 0-1 Fortuna Wygryny
Omulew Wielbark 2-0 Leśnik Nowe Ramuki
Orlęta Reszel 4-3 Łyna Sępopol
OKS 1945 II Olsztyn 7-1 Warmia Olsztyn
MKS Jeziorany 2-1 Mamry Giżycko
bramka dla Mamr: Paweł Jankowski
Granica Bezledy 0-5 Victoria Bartoszyce
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Znicz Biała Piska
Jurand Barciany 3-1 DKS Dobre Miasto


5. kolejka /5-6 września 2009 r./

DKS Dobre Miasto 1-0 MKS Jeziorany
Znicz Biała Piska 5-0 Jurand Barciany
Victoria Bartoszyce 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Warmia Olsztyn 3-0 Granica Bezledy
Łyna Sępopol 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Mamry Giżycko 6-1 Mazur Pisz
bramki dla Mamr: Piotr Kaczorowski, Piotr Reczek (k), Grzegorz Kolaczuch, Paweł Jankowski, Karol Lenio (2)
Leśnik Nowe Ramuki 2-1 Orlęta Reszel
Fortuna Wygryny 0-4 Omulew Wielbark


6. kolejka /9 września 2009 r./

Mazur Pisz 0-3 Omulew Wielbark
Orlęta Reszel 0-0 Fortuna Wygryny
OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Leśnik Nowe Ramuki
Mamry Giżycko 2-1 DKS Dobre Miasto
bramki dla Mamr: Dawid Hamernik, Daniel Adamski
Granica Bezledy 0-0 Łyna Sępopol
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 Warmia Olsztyn
Jurand Barciany 0-7 Victoria Bartoszyce
MKS Jeziorany 0-1 Znicz Biała Piska


7. kolejka /12-13 września 2009 r./

DKS Dobre Miasto 3-0 Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce 3-1 MKS Jeziorany
Warmia Olsztyn 5-1 Jurand Barciany
Łyna Sępopol 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Leśnik Nowe Ramuki 4-0 Granica Bezledy
Znicz Biała Piska 2-0 Mamry Giżycko

Fortuna Wygryny 2-4 OKS 1945 II Olsztyn
Omulew Wielbark 3-0 Orlęta Reszel


8. kolejka /19-20 września 2009 r./

Mazur Pisz 2-1 Orlęta Reszel
OKS 1945 II Olsztyn 3-2 Omulew Wielbark
Mamry Giżycko 0-1 Victoria Bartoszyce

Granica Bezledy 3-2 Fortuna Wygryny
Polonia Lidzbark Warmiński 4-2 Leśnik Nowe Ramuki
Jurand Barciany 1-2 Łyna Sępopol
MKS Jeziorany 0-1 Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto 2-0 Znicz Biała Piska


9. kolejka /26-27 września 2009 r./

Znicz Biała Piska 4-1 Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce 0-2 DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol 2-1 MKS Jeziorany
Leśnik Nowe Ramuki 5-0 Jurand Barciany
Fortuna Wygryny 1-4 Polonia Lidzbark Warmiński
Omulew Wielbark 2-3 Granica Bezledy
Orlęta Reszel 2-5 OKS 1945 II Olsztyn
Warmia Olsztyn 3-1 Mamry Giżycko
bramka dla Mamr: Piotr Reczek


10. kolejka /3-4 października 2009 r./

Mazur Pisz 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Mamry Giżycko 2-0 Łyna Sępopol
bramki dla Mamr: Karol Lenio, Dawid Hamernik
Granica Bezledy 3-3 Orlęta Reszel
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Omulew Wielbark
Jurand Barciany 3-0 Fortuna Wygryny
MKS Jeziorany 2-0 Leśnik Nowe Ramuki
DKS Dobre Miasto 4-1 Warmia Olsztyn
Znicz Biała Piska 1-1 Victoria Bartoszyce


11. kolejka /10-11 października 2009 r./

Victoria Bartoszyce 4-2 Mazur Pisz
Warmia Olsztyn 0-2 Znicz Biała Piska
Łyna Sępopol 1-5 DKS Dobre Miasto
Fortuna Wygryny 1-2 MKS Jeziorany
Omulew Wielbark 4-2 Jurand Barciany
Orlęta Reszel 3-6 Polonia Lidzbark Warmiński
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Granica Bezledy
Leśnik Nowe Ramuki 3-0 Mamry Giżycko



12. kolejka /17-18 pażdziernika 2009 r./

Mamry Giżycko 0-0 Fortuna Wygryny
Mazur Pisz 0-2 Granica Bezledy
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 OKS 1945 II Olsztyn
Jurand Barciany 4-3 Orlęta Reszel
MKS Jeziorany 2-0 Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto 2-0 Leśnik Nowe Ramuki
Znicz Biała Piska 4-3 Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce 0-1 Warmia Olsztyn


13. kolejka /24-25 października 2009 r./

Warmia Olsztyn 5-0 Mazur Pisz
Łyna Sępopol 3-2 Victoria Bartoszyce
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 Znicz Biała Piska
Fortuna Wygryny 0-3 DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel 4-0 MKS Jeziorany
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 Jurand Barciany
Granica Bezledy 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Omulew Wielbark 2-0 Mamry Giżycko


14. kolejka /31 października 2009 r./

Mazur Pisz 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko 1-0 Orlęta Reszel
bramka dla Mamr: Mariusz Bochenek
Jurand Barciany 1-3 Granica Bezledy
MKS Jeziorany 0-3 OKS 1945 II Olsztyn
DKS Dobre Miasto 2-1 Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska 0-3 (v.o.) Fortuna Wygryny
na boisku 1-1
Victoria Bartoszyce 0-1 Leśnik Nowe Ramuki
Warmia Olsztyn 2-2 Łyna Sępopol


15. kolejka /7-8 listopada 2009 r./

Łyna Sępopol 1-0 Mazur Pisz
Leśnik Nowe Ramuki 1-3 Warmia Olsztyn
Fortuna Wygryny 0-2 Victoria Bartoszyce
Omulew Wielbark 2-0 Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 3-3 DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy 4-2 MKS Jeziorany
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Jurand Barciany
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Mamry Giżycko


16. kolejka /5 maja 2010 r./

Mazur Pisz 1-3 Jurand Barciany
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 MKS Jeziorany
Granica Bezledy 1-0 Mamry Giżycko
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 DKS Dobre Miasto
Orlęta Reszel 2-1 Znicz Biała Piska
Omulew Wielbark 1-0 Victoria Bartoszyce
Fortuna Wygryny 1-0 Warmia Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki 1-2 Łyna Sępopol


17. kolejka /27-28 marca 2010 r./

Leśnik Nowe Ramuki 1-1 Mazur Pisz
Łyna Sępopol 3-1 Fortuna Wygryny
Warmia Olsztyn 1-0 Omulew Wielbark
Victoria Bartoszyce 1-5 Orlęta Reszel
Znicz Biała Piska 1-0 OKS 1945 II Olsztyn
DKS Dobre Miasto 2-0 Granica Bezledy
Mamry Giżycko 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński

MKS Jeziorany 1-3 Jurand Barciany


18. kolejka /2-3 kwietnia 2010 r./

Mazur Pisz 0-1 MKS Jeziorany
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 DKS Dobre Miasto
Jurand Barciany 4-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Grzegorz Kolaczuch, Karol Lenio
Granica Bezledy 1-3 Znicz Biała Piska
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce
Orlęta Reszel 2-0 Warmia Olsztyn
Omulew Wielbark 0-0 Łyna Sępopol

Fortuna Wygryny 3-1 Leśnik Nowe Ramuki


19. kolejka /26 czerwca 2010 r./
/kolejka przełożona z powodu katastrofy z 10 kwietnia/

Fortuna Wygryny 2-2 Mazur Pisz
Leśnik Nowe Ramuki 2-2 Omulew Wielbark
Łyna Sępopol 0-3 Orlęta Reszel
Warmia Olsztyn 3-2 OKS 1945 II Olsztyn
Victoria Bartoszyce 6-1 Granica Bezledy
Mamry Giżycko 2-1 MKS Jeziorany

bramki dla Mamr: Karol Lenio, Kamil Kajrys
Znicz Biała Piska 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto 6-0 Jurand Barciany


20. kolejka /19 maja 2010 r./
kolejka przełożona z powodu żałoby narodowej/

MKS Jeziorany 0-0 DKS Dobre Miasto
Jurand Barciany 1-4 Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy 1-3 Warmia Olsztyn
Mazur Pisz 2-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Szymon Chrostowski (2)
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Łyna Sępopol
Orlęta Reszel 8-0 Leśnik Nowe Ramuki
Omulew Wielbark 2-1 Fortuna Wygryny


21. kolejka 21 /24-25 kwietnia 2010 r./

Omulew Wielbark 1-1 Mazur Pisz
Fortuna Wygryny 1-3 Orlęta Reszel
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 OKS 1945 II Olsztyn
Łyna Sępopol 0-0 Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto 2-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Kamil Kajrys, Kamil Czurak
Warmia Olsztyn 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce 2-2 Jurand Barciany
Znicz Biała Piska 1-1 MKS Jeziorany


22. kolejka /1-2 maja 2010 r./

Mazur Pisz 1-4 DKS Dobre Miasto
MKS Jeziorany 0-3 Victoria Bartoszyce
Jurand Barciany 5-3 Warmia Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Łyna Sępopol
Granica Bezledy 5-0 Leśnik Nowe Ramuki
Mamry Giżycko 1-2 Znicz Biała Piska
bramka dla Mamr: Szymon Chrostowski
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Fortuna Wygryny
Orlęta Reszel 0-1 Omulew Wielbark


23. kolejka /8-9 maja 2010 r./

Orlęta Reszel 2-0 Mazur Pisz
Omulew Wielbark 2-0 OKS 1945 II Olsztyn
Fortuna Wygryny 1-0 Granica Bezledy
Victoria Bartoszyce 2-1 Mamry Giżycko

bramka dla Mamr: Paweł Jagiełło
Leśnik Nowe Ramuki 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol 2-1 Jurand Barciany
Warmia Olsztyn 1-1 MKS Jeziorany
Znicz Biała Piska 2-1 DKS Dobre Miasto


24. kolejka /15-16 maja 2010 r./

Mazur Pisz 2-0 Znicz Biała Piska
DKS Dobre Miasto 0-2 Victoria Bartoszyce
MKS Jeziorany 1-1 Łyna Sępopol
Jurand Barciany 3-0 Leśnik Nowe Ramuki
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Fortuna Wygryny
Granica Bezledy 1-1 Omulew Wielbark
Mamry Giżycko 0-3 Warmia Olsztyn
OKS 1945 II Olsztyn 0-0 Orlęta Reszel


25. kolejka /22-23 maja 2010 r./

OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Mazur Pisz
Orlęta Reszel 4-2 Granica Bezledy
Łyna Sępopol 3-0 Mamry Giżycko
Omulew Wielbark 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Fortuna Wygryny 2-3 Jurand Barciany
Leśnik Nowe Ramuki 0-1 MKS Jeziorany
Warmia Olsztyn 3-0 DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce 1-1 Znicz Biała Piska


26. kolejka /29-30 maja 2010 r./

Mazur Pisz 5-1 Victoria Bartoszyce
Znicz Biała Piska 3-1 Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto 1-1 Łyna Sępopol
MKS Jeziorany 2-0 Fortuna Wygryny
Jurand Barciany 1-1 Omulew Wielbark
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Orlęta Reszel
Granica Bezledy 3-2 OKS 1945 II Olsztyn
Mamry Giżycko 0-3 (v.o.) Leśnik Nowe Ramuki
na boisku 1:0, bramka: Dawid Hamernik


27. kolejka /3 czerwca 2010 r./

Granica Bezledy 2-2 Mazur Pisz
Fortuna Wygryny 1-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Karol Lenio, Piotr Reczek
OKS 1945 II Olsztyn 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Orlęta Reszel 4-2 Jurand Barciany
Omulew Wielbark 1-1 MKS Jeziorany
Leśnik Nowe Ramuki 0-4 DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol 0-5 Znicz Biała Piska
Warmia Olsztyn 4-3 Victoria Bartoszyce


28. kolejka /5-6 czerwca 2010 r./

Mazur Pisz 4-1 Warmia Olsztyn
Victoria Bartoszyce 0-1 Łyna Sępopol
Znicz Biała Piska 3-0 Leśnik Nowe Ramuki
DKS Dobre Miasto 4-0 Fortuna Wygryny
MKS Jeziorany 1-2 Orlęta Reszel
Jurand Barciany 0-4 OKS 1945 II Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Granica Bezledy
Mamry Giżycko 2-2 Omulew Wielbark

bramki dla Mamr: Barczak (k), Chrostowski


29. Kolejka /13 czerwca 2010 r./

Orlęta Reszel 1-2 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Karol Lenio (2)
Polonia Lidzbark Warmiński 0-4 Mazur Pisz
Granica Bezledy 4-2 Jurand Barciany
OKS 1945 II Olsztyn 6-0 MKS Jeziorany
Omulew Wielbark 1-1 DKS Dobre Miasto
Fortuna Wygryny 1-0 Znicz Biała Piska

Leśnik Nowe Ramuki 0-4 Victoria Bartoszyce
Tęcza Miłomłyn 0-7 Mazur Ełk
Łyna Sępopol 4-0 Warmia Olsztyn


30. kolejka /20 czerwca 2010 r./

Mazur Pisz 2-1 Łyna Sępopol
Warmia Olsztyn 2-1 Leśnik Nowe Ramuki
Victoria Bartoszyce 6-3 Fortuna Wygryny
Znicz Biała Piska 2-2 Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto 1-3 Orlęta Reszel
MKS Jeziorany 4-1 Granica Bezledy
Jurand Barciany 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko 1-2 OKS 1945 II Olsztyn

bramka dla Mamr: Karol Lenio


.:: Tabela końcowa ::.

Nazwa zespołu P B
1. OKS 1945 II Olsztyn 64 74-26
2. Znicz Biała Piska 59 61-32
3. Warmia Olsztyn 57 57-48
4. Victoria Bartoszyce 54 71-45
5. DKS Dobre Miasto 53 59-30
6. Omulew Wielbark 47 52-34
7. Orlęta Reszel 46 68-53
8. Łyna Sępopol 44 46-50
9. Jurand Barciany 39 54-80
10. MKS Jeziorany 38 35-44
11. Granica Bezledy 37 49-65
12. Mamry Giżycko 32 38-55
13. Leśnik Nowe Ramuki 30 37-63
14. Mazur Pisz 27 38-62
15. Polonia Lidzbark Warmiński 27 41-59
16. Fortuna Wygryny 23 29-63

OKS 1945 II Olsztyn - awans do IV ligi
Fortuna Wygryny - spadek do A-klasy
Polonia Lidzbark Warmiński - baraże

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej:


Unia Susz 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński 1-4 Unia Susz

Spadek do A-klasy: Polonia Lidzbark Warmiński

Ostatecznie Polonia Lidzbark Warmiński utrzymała się w lidze z powodu pozostania w III lidze Motoru Lubawa.


.:: Strzelcy ::.
Lp.nazwiskoimięliczba bramek
1LenioKarol9
2ReczekPiotr5
3HamernikDawid5
4ChrostowskiSzymon4
5AdamskiDaniel3
6BochenekMariusz3
7KajrysKamil2
8KolaczuchGrzegorz2
9JankowskiPaweł2
10JagiełłoPaweł1
11BarczakTomasz1
12KaczorowskiPiotr1
13CzurakKamil1


.:: Kadra::.

  • Antoni Lenar - trener
  • Jakub Golak - trener /od 10 maja 2010 r./
  • Adam Grażulewicz - bramkarz
  • Rafał Muranko - bramkarz
  • Radosław Słowikowski - bramkarz
  • Łukasz Grycmacher - bramkarz /od 15 maja 2010 r./
  • Paweł Jagiełło - obrońca
  • Tomasz Mikołajczak - obrońca
  • Mariusz Bochenek - obrońca
  • Kamil Modzelewski - obrońca
  • Piotr Utnicki - obrońca
  • Tomasz Rucki - obrońca
  • Karol Lenio - obrońca
  • Michał Kownacki - obrońca
  • Radosław Murawski - obrońca
  • Kamil Kajrys - obrońca
  • Krystian Ziółkowski - obrońca
  • Zdzisław Bierć - pomocnik /od 27 marca 2010 r./
  • Kamil Czurak - pomocnik /od 27 marca 2010 r./
  • Piotr Reczek - pomocnik
  • Paweł Barczak - pomocnik
  • Grzegorz Kolaczuch - pomocnik
  • Maciej Kudyk - pomocnik
  • Krzysztof Łastówka - pomocnik kontuzjowany
  • Miłosz Kołodziejczyk - pomocnik
  • Piotr Kaczorowski - pomocnik
  • Adam Nieścier - pomocnik
  • Szymon Chrostowski - napastnik /od 27 marca 2010 r./
  • Dawid Hamernik - napastnik
  • Szymon Jabłoński - napastnik
  • Paweł Jankowski - napastnik
  • Daniel Adamski - napastnik
  • Dariusz Pniewski - napastnik
  • Marcin Modzelewski - napastnik
  • Artur Dardziński - napastnik


(c) young 2010