Sezon 2008/2009 - IV liga warmińsko - mazurska


1. kolejka /9-10 sierpnia 2008 r./

Błękitni Pasym 0-0 MKS Szczytno
GKS Wikielec 1-2 Motor Lubawa
Rominta Gołdap 0-0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 2-0 Mamry Giżycko
Mazur Ełk 4-0 Zamek Kurzętnik
Start Nidzica 1-1 Polonia Pasłęk
Tęcza Biskupiec 3-5 Sokół Ostróda
Tęcza Miłomłyn 4-0 Płomień Ełk
MKS Korsze 3-1 Olimpia 2004 Elbląg


2. kolejka /13 sierpnia 2008 r./

MKS Szczytno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Płomień Ełk 0-6 MKS Korsze
Sokół Ostróda 4-0 Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk 0-3 Tęcza Biskupiec
Zamek Kurzętnik 3-2 Start Nidzica
Mamry Giżycko 0-5 Mazur Ełk
Granica Kętrzyn 3-2 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 3-1 Rominta Gołdap
Błękitni Pasym 0-1 GKS Wikielec


3. kolejka /16-17 sierpnia 2008 r./

GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno
Rominta Gołdap 1-0 Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo 0-0 Motor Lubawa
Mazur Ełk 5-0 Granica Kętrzyn
Start Nidzica 5-0 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 2-1 Zamek Kurzętnik
Tęcza Miłomłyn 0-0 Polonia Pasłęk
MKS Korsze 0-0 Sokół Ostróda
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 Płomień Ełk


4. kolejka /23-24 sierpnia 2008 r./

MKS Szczytno 1-4 Płomień Ełk
Sokół Ostróda 7-1 Olimpia 2004 Elbląg
Polonia Pasłęk 0-1 MKS Korsze
Zamek Kurzętnik 3-0 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 0-2 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 3-1 Start Nidzica
Motor Lubawa 4-4 Mazur Ełk
Błękitni Pasym 4-1 Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap


5. kolejka /27 sierpnia 2008 r./

Rominta Gołdap 2-1 MKS Szczytno
Zatoka Braniewo 5-2 GKS Wikielec
Mazur Ełk 2-0 Błękitni Pasym
Start Nidzica 2-2 Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 2-2 Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn 1-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Maciej Kudyk, Karol Lenio
MKS Korsze 2-1 Zamek Kurzętnik
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Polonia Pasłęk
Płomień Ełk 1-0 Sokół Ostróda


6. kolejka /30-31 sierpnia 2008 r./

MKS Szczytno 2-2 Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk 1-1 Płomień Ełk
Zamek Kurzętnik 3-0 Olimpia 2004 Elbląg
Mamry Giżycko 0-1 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 4-0 Tęcza Miłomłyn
Motor Lubawa 3-0 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 9-1 Start Nidzica
GKS Wikielec 3-1 Mazur Ełk
Rominta Gołdap 3-3 Zatoka Braniewo


7. kolejka /3 września 2008 r./

Zatoka Braniewo 1-0 MKS Szczytno
Mazur Ełk 6-1 Rominta Gołdap
Start Nidzica 0-1 GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec 2-2 Błękitni Pasym
Tęcza Miłomłyn 0-1 Motor Lubawa
MKS Korsze 1-1 Granica Kętrzyn
Olimpia 2004 Elbląg 4-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Dawid Hamernik, Maciej Kudyk
Płomień Ełk 2-3 Zamek Kurzętnik
Sokół Ostróda 2-2 Polonia Pasłęk


8. kolejka /6-7 września 2008 r./

MKS Szczytno 1-0 Polonia Pasłęk
Zamek Kurzętnik 0-2 Sokół Ostróda
Mamry Giżycko 1-0 Płomień Ełk

bramka: Karol Lenio
Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze
Błękitni Pasym 5-0 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 0-1 Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap 3-1 Start Nidzica
Zatoka Braniewo 2-5 Mazur Ełk


9. kolejka /10 września 2008 r./

Mazur Ełk 4-1 MKS Szczytno
Start Nidzica 3-1 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 6-1 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 2-3 GKS Wikielec
MKS Korsze 4-0 Błękitni Pasym
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Motor Lubawa
Płomień Ełk 3-3 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 4-0 Mamry Giżycko
Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik


10. kolejka /13-14 września 2008 r./

MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik
Mamry Giżycko 0-0 Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn 2-1 Sokół Ostróda
Motor Lubawa 6-2 Płomień Ełk
Błękitni Pasym 6-0 Olimpia 2004 Elbląg
GKS Wikielec 0-3 MKS Korsze
Rominta Gołdap 3-2 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 4-1 Tęcza Biskupiec
Mazur Ełk 4-1 Start Nidzica


11. kolejka /20-21 września 2008 r./

Start Nidzica 1-3 MKS Szczytno
Tęcza Biskupiec 1-3 Mazur Ełk
Tęcza Miłomłyn 2-3 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 1-1 Rominta Gołdap
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 GKS Wikielec
Płomień Ełk 2-5 Błękitni Pasym
Sokół Ostróda 2-3 Motor Lubawa
Polonia Pasłęk 1-0 Granica Kętrzyn
Zamek Kurzętnik 2-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Maciej Kudyk, Dawid Hamernik


12. kolejka /27-28 września 2008 r./

MKS Szczytno 1-0 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 3-2 Zamek Kurzętnik
Motor Lubawa 2-1 Polonia Pasłęk
Błękitni Pasym 4-3 Sokół Ostróda
GKS Wikielec 4-1 Płomień Ełk
Rominta Gołdap 3-0 Olimpia 2004 Elbląg
Zatoka Braniewo 2-0 MKS Korsze
Mazur Ełk 3-0 Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica 1-2 Tęcza Biskupiec


13. kolejka /4-5 października 2008 r./

Tęcza Biskupiec 3-3 MKS Szczytno
Tęcza Miłomłyn 0-1 Start Nidzica
MKS Korsze 0-2 Mazur Ełk
Olimpia 2004 Elbląg 3-4 Zatoka Braniewo
Płomień Ełk 0-4 Rominta Gołdap
Sokół Ostróda 3-1 GKS Wikielec
Polonia Pasłęk 1-1 Błękitni Pasym
Zamek Kurzętnik 1-3 Motor Lubawa
Mamry Giżycko 1-2 Granica Kętrzyn

bramka dla Mamr: Krzysztof Łastówka


14. kolejka /11-12 października 2008 r./

MKS Szczytno 2-2 Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 6-0 Mamry Giżycko
Błękitni Pasym 5-4 Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec 1-0 Polonia Pasłęk
Rominta Gołdap 0-5 Sokół Ostróda
Zatoka Braniewo 2-0 Płomień Ełk
Mazur Ełk 8-0 Olimpia 2004 Elbląg
Start Nidzica 4-3 MKS Korsze
Tęcza Biskupiec 2-0 Tęcza Miłomłyn


15. kolejka /18-19 października 2008 r./

Tęcza Miłomłyn 0-0 MKS Szczytno
MKS Korsze 0-3 Tęcza Biskupiec
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Start Nidzica
Płomień Ełk 3-4 Mazur Ełk
Sokół Ostróda 0-1 Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk 0-0 Rominta Gołdap
Zamek Kurzętnik 0-0 GKS Wikielec
Mamry Giżycko 0-0 Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn 3-2 Motor Lubawa


16. kolejka /25-26 października 2008 r./

MKS Szczytno 0-3 Motor Lubawa
Błękitni Pasym 4-0 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 1-0 Mamry Giżycko
Rominta Gołdap 4-0 Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo 5-1 Polonia Pasłęk
Mazur Ełk 4-3 Sokół Ostróda
Start Nidzica 1-2 Płomień Ełk
Tęcza Biskupiec 3-1 Olimpia
Tęcza Miłomłyn 1-2 MKS Korsze


17. kolejka /2 listopada 2008 r./

MKS Korsze 1-1 MKS Szczytno
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn
Płomień Ełk 0-2 Tęcza Biskupiec
Sokół Ostróda 5-3 Start Nidzica
Polonia Pasłęk 2-1 Mazur Ełk
Zamek Kurzętnik 2-3 Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko 1-4 Rominta Gołdap

rozegrany 28 października 2008 r.
bramka: Maciej Kudyk
Granica Kętrzyn 0-0 GKS Wikielec
Motor Lubawa 0-3 Błękitni Pasym


18. kolejka /14-15 marca 2009 r./

MKS Szczytno 1-5 Błękitni Pasym
rozegrany 22 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Motor Lubawa 1-0 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 3-0 Rominta Gołdap
rozegrany 22 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Mamry Giżycko 0-5 Zatoka Braniewo
rozegrany 22 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Zamek Kurzętnik 2-0 Mazur Ełk
Polonia Pasłęk 3-3 Start Nidzica
Sokół Ostróda 6-1 Tęcza Biskupiec
Płomień Ełk 3-1 Tęcza Miłomłyn

rozegrany 22 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 MKS Korsze


19. kolejka /21-22 marca 2009 r./

Olimpia 2004 Elbląg 0-2 MKS Szczytno
rozegrany 28 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
MKS Korsze 2-0 Płomień Ełk
Tęcza Miłomłyn 0-1 Sokół Ostróda
Tęcza Biskupiec 0-2 Polonia Pasłęk
Start Nidzica 2-0 Zamek Kurzętnik
Mazur Ełk 3-0 Mamry Giżycko

rozegrany 28 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Zatoka Braniewo 4-1 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 0-3 Motor Lubawa

rozegrany 6 maja /przełożony z powodu złego stanu boiska/
GKS Wikielec 2-2 Błękitni Pasym


20. kolejka /28-29 marca 2009 r./

MKS Szczytno 1-2 GKS Wikielec
rozegrany 6 maja /przełożony z powodu złego stanu boiska/
Błękitni Pasym 5-1 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 2-0 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 1-3 Mazur Ełk
Mamry Giżycko 3-0 Start Nidzica

rozegrany 15 kwietnia /przełożony z powodu złego stanu boiska/
bramki dla Mamr: Oleksandr Bondarenko, Piotr Reczek, samobójcza
Zamek Kurzętnik 2-0 Tęcza Biskupiec
Polonia Pasłęk 0-0 Tęcza Miłomłyn
Sokół Ostróda 2-4 MKS Korsze
Płomień Ełk 1-2 Olimpia 2004 Elbląg

rozegrany 2 czerwca w Olecku /przełożony z powodu złego stanu boiska/


21. kolejka 21 /4-5 kwietnia 2009 r./

Płomień Ełk 0-1 MKS Szczytno
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Sokół Ostróda
MKS Korsze 4-3 Polonia Pasłęk
Tęcza Miłomłyn 1-0 Zamek Kurzętnik
Tęcza Biskupiec 6-0 Mamry Giżycko
Start Nidzica 0-1 Granica Kętrzyn
Mazur Ełk 1-3 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 0-0 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 1-1 GKS Wikielec


22. kolejka /10-11 kwietnia 2009 r./

MKS Szczytno 1-1 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 0-0 Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym 5-2 Mazur Ełk
Motor Lubawa 3-1 Start Nidzica
Granica Kętrzyn 0-1 Tęcza Biskupiec
Mamry Giżycko 0-0 Tęcza Miłomłyn
Zamek Kurzętnik 1-3 MKS Korsze
Polonia Pasłęk 2-0 Olimpia 2004 Elbląg
Sokół Ostróda 6-0 Płomień Ełk


23. kolejka /18 kwietnia 2009 r./

Sokół Ostróda 2-0 MKS Szczytno
Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zamek Kurzętnik
MKS Korsze 4-1 Mamry Giżycko

bramka dla Mamr: Kamil Stupak
Tęcza Miłomłyn 0-0 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 4-3 Motor Lubawa
Start Nidzica 0-4 Błękitni Pasym
Mazur Ełk 5-1 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 2-1 Rominta Gołdap


24. kolejka /25-26 kwietnia 2009 r./

MKS Szczytno 1-3 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 0-4 Mazur Ełk
GKS Wikielec 2-0 Start Nidzica
Błękitni Pasym 5-0 Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa 6-0 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 3-0 MKS Korsze
Mamry Giżycko 0-0 Olimpia 2004 Elbląg
Zamek Kurzętnik 0-1 Płomień Ełk
Polonia Pasłęk 1-0 Sokół Ostróda


25. kolejka /1-3 maja 2009 r./

Polonia Pasłęk 0-0 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik
Płomień Ełk 1-0 Mamry Giżycko
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 5-1 Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn 0-6 Błękitni Pasym
Tęcza Biskupiec 1-5 GKS Wikielec
Start Nidzica 4-2 Rominta Gołdap
Mazur Ełk 1-0 Zatoka Braniewo


26. kolejka /9-10 maja 2009 r./

MKS Szczytno 0-7 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 2-1 Start Nidzica
Rominta Gołdap 1-4 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 0-2 Tęcza Miłomłyn
Błękitni Pasym 0-0 MKS Korsze
Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Granica Kętrzyn 2-1 Płomień Ełk
Mamry Giżycko 0-5 Sokół Ostróda
Zamek Kurzętnik 1-2 Polonia Pasłęk


27. kolejka /16 maja 2009 r./

Zamek Kurzętnik 1-3 MKS Szczytno
Polonia Pasłęk 2-2 Mamry Giżycko

bramki dla Mamr: Piotr Reczek, Krzysztof Połeć
Sokół Ostróda 2-0 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 2-0 Motor Lubawa
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Błękitni Pasym
MKS Korsze 0-0 GKS Wikielec
Tęcza Miłomłyn 0-1 Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec 2-3 Zatoka Braniewo
Start Nidzica 1-2 Mazur Ełk


28. kolejka /20 maja 2009 r./

MKS Szczytno 3-1 Start Nidzica
Mazur Ełk 4-2 Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo 10-2 Tęcza Miłomłyn
Rominta Gołdap 2-3 MKS Korsze
GKS Wikielec 2-2 Olimpia 2004 Elbląg
Błękitni Pasym 1-2 Płomień Ełk
Motor Lubawa 2-5 Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn 3-1 Polonia Pasłęk
Mamry Giżycko 6-1 Zamek Kurzętnik

bramki dla Mamr: Kudyk (3), Adamski (2), Reczek


29. Kolejka /23-24 maja 2009 r./

Mamry Giżycko 0-0 MKS Szczytno
Zamek Kurzętnik 2-4 Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk 1-2 Motor Lubawa
Sokół Ostróda 6-2 Błękitni Pasym
Płomień Ełk 0-0 GKS Wikielec
w Olecku Olimpia 2004 Elbląg 3-0 (wo) Rominta Gołdap

na boisku 1-2; w drużynie Rominty wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Korsze 0-5 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0-7 Mazur Ełk
Tęcza Biskupiec 2-3 Start Nidzica


30. kolejka /30-31 maja 2009 r./

MKS Szczytno 4-2 Tęcza Biskupiec
Start Nidzica 2-1 Tęcza Miłomłyn
Mazur Ełk 3-3 MKS Korsze
w Gołdapi Zatoka Braniewo 1-0 Olimpia 2004 Elbląg
Rominta Gołdap 0-1 Płomień Ełk
GKS Wikielec 1-2 Sokół Ostróda
Błękitni Pasym 8-1 Polonia Pasłęk
Motor Lubawa 1-0 Zamek Kurzętnik
Granica Kętrzyn 1-1 Mamry Giżycko

bramka dla Mamr: Piotr Reczek


31. kolejka /6-7 czerwca 2009 r./

Granica Kętrzyn 5-1 MKS Szczytno
Mamry Giżycko 0-3 Motor Lubawa
Zamek Kurzętnik 0-2 Błękitni Pasym
Polonia Pasłęk 2-2 GKS Wikielec
Sokół Ostróda 5-0 Rominta Gołdap
Płomień Ełk 2-0 Zatoka Braniewo
w Olecku Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Mazur Ełk
MKS Korsze 5-3 Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn 2-4 Tęcza Biskupiec


32. kolejka /10 czerwca 2009 r./

MKS Szczytno 3-1 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 1-2 MKS Korsze
Start Nidzica 2-2 Olimpia 2004 Elbląg
Mazur Ełk 1-0 Płomień Ełk
w Olecku Zatoka Braniewo 1-2 Sokół Ostróda
Rominta Gołdap 2-2 Polonia Pasłęk
GKS Wikielec 4-0 Zamek Kurzętnik
Błękitni Pasym 8-1 Mamry Giżycko

bramka dla Mamr: Piotr Reczek (k)
Motor Lubawa 5-0 Granica Kętrzyn


33. kolejka /13 czerwca 2009 r./

Motor Lubawa 5-3 MKS Szczytno
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Pasym
Mamry Giżycko 0-1 GKS Wikielec
Zamek Kurzętnik 2-0 Rominta Gołdap
Polonia Pasłęk 1-3 Zatoka Braniewo
Sokół Ostróda 3-1 Mazur Ełk
Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica
Olimpia 2004 Elbląg 3-3 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 6-1 Tęcza Miłomłyn


34. kolejka /20 czerwca 2009 r./

MKS Szczytno 2-3 MKS Korsze
Tęcza Miłomłyn 2-5 Olimpia 2004 Elbląg
Tęcza Biskupiec 2-3 Płomień Ełk
Start Nidzica 1-5 Sokół Ostróda
Mazur Ełk 1-0 Polonia Pasłęk
Zatoka Braniewo 3-0 (wo) Zamek Kurzętnik

goście nie przyjechali na mecz
Rominta Gołdap 3-0 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 1-1 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 4-0 Motor Lubawa


.:: Tabela końcowa ::.

Nazwa zespołu P B
1. Mazur Ełk 77 111-45
2. Motor Lubawa 70 84-50
3. Zatoka Braniewo 70 83-45
4. Sokół Ostróda 69 105-43
5. MKS Korsze 67 76-49
6. Błękitni Pasym 64 105-41
7. Granica Kętrzyn 54 56-52
8. GKS Wikielec 50 43-39
9. Tęcza Biskupiec 49 73-74
10. Olimpia 2004 Elbląg 45 47-69
11. Płomień Ełk 39 41-69
12. MKS Szczytno 38 43-64
13. Polonia Pasłęk 38 37-51
14. Rominta Gołdap 37 46-73
15. Start Nidzica 34 55-83
16. Zamek Kurzętnik 27 40-72
17. Mamry Giżycko 20 23-83
18. Tęcza Miłomłyn 14 26-92


.:: Strzelcy ::.
  • Maciej Kudyk - 7
  • Piotr Reczek - 5
  • Karol Lenio - 2
  • Dawid Hamernik - 2
  • Daniel Adamski - 2
  • Krzysztof Łastówka - 1
  • Oleksandr Bondarenko - 1
  • Krzysztof Połeć -1
  • Kamil Stupak - 1


.:: Kadra::.
  • Jan Pupek - trener
  • Kamil Kajrys - II trener
  • Mateusz Bystrzycki - bramkarz
  • Łukasz Gadomski - bramkarz
  • Adam Grażulewicz - bramkarz
  • Radosław Słowikowski - bramkarz /do listopada 2008 r./
  • Rafał Muranko - bramkarz /od marca 2009 r./
  • Arkadiusz Kordela - obrońca /do listopada 2008 r./
  • Oleksandr Bondarenko - obrońca /od marca 2009 r./
  • Kamil Kajrys - obrońca
  • Kamil Modzelewski - obrońca
  • Marcin Modzelewski - obrońca
  • Tomasz Rucki - obrońca
  • Krzysztof Łastówka - obrońca
  • Marek Marciniak - obrońca /od marca 2009 r./
  • Miłosz Kołodziejczyk - pomocnik /do listopada 2008 r./
  • Piotr Kaczorowski - pomocnik /do listopada 2008 r./
  • Karol Lenio - pomocnik
  • Grzegorz Kolaczuch - pomocnik
  • Paweł Barczak - pomocnik
  • Arkadiusz Kuszczuk - pomocnik
  • Pavel Afanevich - pomocnik /do listopada 2008 r./
  • Eugene Svetlichny - pomocnik
  • Rafał Syczew - pomocnik /do listopada 2008 r./
  • Piotr Reczek - pomocnik /od marca 2009 r./
  • Zdzisław Bierć - pomocnik /od marca 2009 r./
  • Krzysztof Połeć - pomocnik /od marca 2009 r./
  • Daniel Chudziński - pomocnik /od marca 2009 r./
  • Dawid Hamernik - napastnik /do listopada 2008 r./
  • Maciej Kudyk - napastnik
  • Szymon Jabłoński - napastnik
  • Radosław Kłonowski - napastnik /do listopada 2008 r./
  • Daniel Adamski - napastnik
  • Kamil Stupak - napastnik /od marca 2009 r./
  • Łukasz Nowiczonek - napastnik /od marca 2009 r./
  • Aleksandr Kozel - napastnik /od marca 2009 r./

(c) young 2009