Sezon 2007 / 2008 - IV liga



1. kolejka - 2007-08-11/12
Concordia Elbląg 2-2 GKS Mamry Giżycko
1:0 - Mariusz Mogilski, 2:0 - Piotr Reczek

Czarni Olecko 2-0 MKS Szczytno
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Polonia Pasłęk
Jeziorak Iława 5-1 Zamek Kurzętnik
Huragan Morąg 4-1 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 0-1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 2-0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 3-2 Sokół Ostróda

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 3 5-1
2. Huragan Morąg 3 4-1
3. Vęgoria Węgorzewo 3 2-0
Mrągowia Mrągowo 3 2-0
Czarni Olecko 3 2-0
6. Zatoka Braniewo 3 3-2
7. Start Działdowo 3 1-0
8. Mamry Giżycko 1 2-2
Concordia Elbląg 1 2-2
10. Sokół Ostróda 0 2-3
11. Płomień Ełk 0 0-1
12. Motor Lubawa 0 0-2
Polonia Pasłęk 0 0-2
MKS Szczytno 0 0-2
15. Granica Kętrzyn 0 1-4
16. Zamek Kurzętnik 0 1-5



2. Kolejka - 2007-08-18/19
Mamry Giżycko 0-2 Vęgoria Węgorzewo
bramki: D. Maliszewski, D. Chadryś

Czarni Olecko 1-2 Concordia Elbląg
Zamek Kurzętnik 0-4 Huragan Morąg
MKS Szczytno 1-4 Sokół Ostróda
Start Działdowo 1-1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0-0 Płomień Ełk
Polonia Pasłęk 1-3 Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo 1-0 Motor Lubawa

Nazwa zespołu P B
1. Huragan Morąg 6 8-1
2. Jeziorak Iława 6 8-2
3. Vęgoria Węgorzewo 6 4-0
4. Zatoka Braniewo 6 4-2
5. Mrągowia Mrągowo 4 3-1
6. Start Działdowo 4 2-1
7. Concordia Elbląg 4 4-3
8. Sokół Ostróda 3 6-4
9. Czarni Olecko 3 3-2
10. Płomień Ełk 1 0-1
11. Mamry Giżycko 1 2-4
12. Granica Kętrzyn 1 1-4
13. Motor Lubawa 0 0-3
14. Polonia Pasłęk 0 1-5
15. MKS Szczytno 0 1-6
16. Zamek Kurzętnik 0 1-9



3. Kolejka - 2007-08-25/26
Jeziorak Iława 4-0 Mamry Giżycko
bramki: Tomasz Radziński (13'), Hamzat Hafeez (42'), Jakub Drzystek (61'), Kamil Ludwiczak (68')

Vęgoria Węgorzewo 4-1 Czarni Olecko
Concordia Elbląg 2-0 MKS Szczytno
Huragan Morąg 4-0 Polonia Pasłęk
Płomień Ełk 5-0 Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo 3-0 Start Działdowo
Sokół Ostróda 1-0 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 1-0 Granica Kętrzyn
rozegrany 19 września 2007 r.

Nazwa zespołu P B
1. Huragan Morąg 9 12-1
2. Jeziorak Iława 9 12-2
3. Vęgoria Węgorzewo 9 8-1
4. Zatoka Braniewo 9 7-2
5. Concordia Elbląg 7 6-3
6. Sokół Ostróda 6 7-4
7. Start Działdowo 4 2-4
8. Mrągowia Mrągowo 4 3-1
9. Płomień Ełk 4 5-1
10. Czarni Olecko 3 4-6
11. Granica Kętrzyn 1 1-4
12. Mamry Giżycko 1 2-8
13. Motor Lubawa 0 0-4
14. MKS Szczytno 0 1-8
15. Polonia Pasłęk 0 1-9
16. Zamek Kurzętnik 0 1-14



4. Kolejka - 2007-08-29
GKS Mamry Giżycko 2-2 HUragan Morąg
bramki: Krzysztof Koleśnik, Kamil Kajrys / Tomasz Włodarczyk (2)

Granica Kętrzyn 1-3 Zatoka Braniewo
MKS Szczytno 0-2 Motor Lubawa
Polonia Pasłęk 1-0 Płomień Ełk
Start Działdowo 1-0 Sokół Ostróda
Zamek Kurzętnik 0-1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 2-0 Vęgoria Węgorzewo
Jeziorak Iława 0-0 Czarni Olecko
rozegrany 17 października (PP: Jeziorak Iława - ŁKS Łomża)

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 12 10-3
2. Huragan Morąg 10 14-3
3. Concordia Elbląg 10 8-3
4. Jeziorak Iława 9 12-2
5. Vęgoria Węgorzewo 9 8-3
6. Mrągowia Mrągowo 7 4-1
7. Start Działdowo 7 3-4
8. Sokół Ostróda 6 7-5
9. Płomień Ełk 4 5-2
10. Czarni Olecko 3 4-6
11. Motor Lubawa 3 2-4
12. Polonia Pasłęk 3 2-9
13. Mamry Giżycko 2 4-10
14. Granica Kętrzyn 1 2-7
15. MKS Szczytno 0 1-10
16. Zamek Kurzętnik 0 1-15



5. Kolejka - 2007-09-01/02
Płomień Ełk 1-0 GKS Mamry Giżycko
bramka: Grzegorz Bierć

Vęgoria Węgorzewo 2-0 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 1-0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 4-0 Zamek Kurzętnik
Jeziorak Iława 4-1 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 5-1 Polonia Pasłęk
Huragan Morąg 4-1 Czarni Olecko
Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 15 14-3
2. Huragan Morąg 13 18-4
3. Jeziorak Iława 12 16-3
4. Vęgoria Węgorzewo 12 10-3
5. Mrągowia Mrągowo 10 9-2
6. Concordia Elbląg 10 9-7
7. Sokół Ostróda 9 8-5
8. Start Działdowo 8 4-5
9. Płomień Ełk 7 5-2
10. Czarni Olecko 3 4-6
11. Motor Lubawa 4 3-5
12. Polonia Pasłęk 3 3-14
13. Mamry Giżycko 2 4-11
14. Granica Kętrzyn 1 2-8
15. MKS Szczytno 0 1-12
16. Zamek Kurzętnik 0 1-19



6. Kolejka - 2007-09-08/09
Mamry Giżycko 1-4 Mrągowia Mrągowo
bramki: Mogilski 10'(k) - Jarząbek 2,' Niestatek 13', Romanowski 68', Żytkiewicz 93'

MKS Szczytno 0-4 Start Działdowo
Granica Kętrzyn 0-3 Motor Lubawa
Zamek Kurzętnik 0-0 Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk 2-3 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 1-3 Płomień Ełk
Concordia Elbląg 0-1 Huragan Morąg
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Jeziorak Iława

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 18 17-5
2. Huragan Morąg 16 19-4
3. Vęgoria Węgorzewo 15 11-3
4. Mrągowia Mrągowo 13 13-3
5. Jeziorak Iława 12 16-4
6. Start Działdowo 11 8-5
7. Płomień Ełk 10 9-3
8. Sokół Ostróda 10 8-5
9. Concordia Elbląg 10 9-8
10. Motor Lubawa 7 6-5
11. Czarni Olecko 3 6-13
12. Polonia Pasłęk 3 5-17
13. Mamry Giżycko 2 5-15
14. Granica Kętrzyn 1 2-11
15. Zamek Kurzętnik 1 1-19
16. MKS Szczytno 0 1-16



7. Kolejka - 2007-09-12
Zatoka Braniewo 1-0 Mamry Giżycko
bramka: Marcin Sorkowicz (10')

Jeziorak Iława 7-0 MKS Szczytno
Huragan Morąg 1-2 Vęgoria Węgorzewo
Płomień Ełk 1-0 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 4-0 Czarni Olecko
Sokół Ostróda 2-1 Polonia Pasłęk
Motor Lubawa 1-1 Zamek Kurzętnik
Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 21 18-5
2. Vęgoria Węgorzewo 18 13-4
3. Huragan Morąg 16 20-6
4. Mrągowia Mrągowo 16 17-3
5. Jeziorak Iława 15 23-4
6. Start Działdowo 14 9-5
7. Płomień Ełk 13 10-3
8. Sokół Ostróda 13 10-6
9. Concordia Elbląg 10 9-9
10. Motor Lubawa 8 7-6
11. Czarni Olecko 3 6-17
12. Polonia Pasłęk 3 6-19
13. Mamry Giżycko 2 5-16
14. Zamek Kurzętnik 2 2-20
15. Granica Kętrzyn 1 2-12
16. MKS Szczytno 0 1-23



8. Kolejka - 2007-09-15/16
Mamry Giżycko 0-0 Sokół Ostróda

MKS Szczytno 0-5 Granica Kętrzyn
Zamek Kurzętnik 2-3 Start Działdowo
Polonia Pasłęk 2-1 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 3-2 Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława 1-0 Huragan Morąg
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Płomień Ełk
Czarni Olecko 5-2 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 21 20-10
2. Vęgoria Węgorzewo 19 14-5
3. Jeziorak Iława 18 24-4
4. Start Działdowo 17 12-7
5. Huragan Morąg 16 20-7
6. Mrągowia Mrągowo 16 19-6
7. Płomień Ełk 14 11-4
4. Start Działdowo 15 11-7
9. Concordia Elbląg 13 12-11
10. Motor Lubawa 8 8-8
11. Czarni Olecko 6 11-19
12. Polonia Pasłęk 6 8-20
13. Granica Kętrzyn 4 7-12
14. Mamry Giżycko 3 5-16
15. Zamek Kurzętnik 2 4-23
16. MKS Szczytno 0 1-28



9. Kolejka - 2007-09-22
Motor Lubwa 1-1 Mamry Giżycko
bramki: Mariusz Lipowski (43'), Karol Lenio (55')

Huragan Morąg 6-0 MKS Szczytno
Płomień Ełk 0-1 Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 3-3 Vęgoria Węgorzewo
Zatoka Braniewo 3-1 Concordia Elbląg
Sokół Ostróda 1-1 Czarni Olecko
Start Działdowo 3-0 Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn 0-1 Zamek Kurzętnik

Nazwa zespołu P B
1. Zatoka Braniewo 24 23-11
2. Jeziorak Iława 21 25-4
3. Mrągowia Mrągowo 20 23-9
4. Vęgoria Węgorzewo 20 17-8
5. Start Działdowo 20 15-7
6. Huragan Morąg 19 26-7
7. Sokół Ostróda 15 11-7
8. Płomień Ełk 14 11-5
9. Concordia Elbląg 13 13-14
10. Motor Lubawa 9 9-9
11. Czarni Olecko 7 12-20
12. Polonia Pasłęk 6 8-23
13. Zamek Kurzętnik 5 5-23
14. Granica Kętrzyn 4 7-14
15. Mamry Giżycko 4 6-17
16. MKS Szczytno 0 1-34



V runda WPP - 2007-09-26
Victoria Bartoszyce 2-4 Mamry Giżycko
bramki dla Mamr: Karol Siedzik, Arkadiusz Gwiazdowski(3 - k,k)



10. Kolejka - 2007-09-29/30
Mamry Giżycko 1-3 Start Działdowo
bramki: A. Gwiazdowski (55' - k) - M. Tomczak (2'), K. Pieckowski (80'), P. Czarnecki (81')

MKS Szczytno 3-2 Zamek Kurzętnik
Polonia Pasłęk 1-3 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 2-0 Sokół Ostróda
Jeziorak Iława 1-0 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 0-0 Płomień Ełk
Czarni Olecko 1-1 Motor Lubawa
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 24 26-4
2. Zatoka Braniewo 24 23-12
3. Vęgoria Węgorzewo 23 18-8
3. Start Działdowo 23 18-8
5. Huragan Morąg 20 26-7
6. Mrągowia Mrągowo 20 23-10
7. Concordia Elbląg 16 15-14
8. Płomień Ełk 15 11-5
9. Sokół Ostróda 15 11-9
10. Motor Lubawa 10 10-10
11. Czarni Olecko 8 13-21
12. Granica Kętrzyn 7 10-15
13. Polonia Pasłęk 6 9-26
14. Zamek Kurzętnik 5 7-26
15. Mamry Giżycko 4 7-20
16. MKS Szczytno 3 4-36



11. Kolejka - 2007-10-06/07
Granica Kętrzyn 1-6 Mamry Giżycko
bramki: Ernest Skórka (7') - Kamil Modzelewski (12'), Karol Lenio 36, Marek Prosowski (54', 61'), Dawid Hamernik (56'), Piotr Reczek (74')

Płomień Ełk 4-0 MKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo 2-3 Huragan Morąg
Zatoka Braniewo 1-4 Jeziorak Iława
Sokół Ostróda 0-1 Vęgoria Węgorzewo
Motor Lubawa 2-2 Concordia Elbląg
Start Działdowo 1-2 Czarni Olecko
Zamek Kurzętnik 1-1 Polonia Pasłęk

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 27 30-5
2. Vęgoria Węgorzewo 26 19-8
3. Zatoka Braniewo 24 24-16
4. Huragan Morąg 23 29-9
5. Start Działdowo 23 19-10
6. Mrągowia Mrągowo 20 25-13
7. Płomień Ełk 18 15-5
8. Concordia Elbląg 17 17-16
9. Sokół Ostróda 15 11-10
10. Motor Lubawa 11 12-12
11. Czarni Olecko 11 15-22
12. Mamry Giżycko 7 13-21
13. Granica Kętrzyn 7 11-21
14. Polonia Pasłęk 7 10-27
15. Zamek Kurzętnik 6 8-27
16. MKS Szczytno 3 4-40



12. Kolejka - 2007-10-13/14
Mamry Giżycko 1-3 Zamek Kurzętnik
bramki: Krzysztof Koleśnik (90') - Tomasz Skarżyński (1'), Rafał Tuszyński (9'), Adrian Mederski (31')

MKS Szczytno 1-2 Polonia Pasłęk
Czarni Olecko 5-0 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 1-1 Start Działdowo
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 3-0 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 4-2 Zatoka Braniewo
Płomień Ełk 0-2 Mrągowia Mrągowo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 30 33-5
2. Vęgoria Węgorzewo 29 22-9
3. Huragan Morąg 26 33-11
4. Zatoka Braniewo 24 26-20
5. Start Działdowo 24 20-11
6. Mrągowia Mrągowo 23 27-13
7. Płomień Ełk 18 15-7
8. Concordia Elbląg 18 18-17
9. Sokół Ostróda 15 11-13
10. Czarni Olecko 14 20-22
11. Motor Lubawa 11 13-15
12. Polonia Pasłęk 10 12-28
13. Zamek Kurzętnik 9 11-28
14. Mamry Giżycko 7 14-24
15. Granica Kętrzyn 7 11-26
16. MKS Szczytno 3 5-42



VI runda WPP - 2007-10-17
MKS Korsze 6-2 Mamry Giżycko
bramki: Jakubczak R. (27'), Sawicki Piotr (28'), Kozłowski (49'),Gwiazdowski (64'), Skołodzyński (66'), Chwaszczewski (69'), Roksela (78'), Kozłowski (89')



13. Kolejka - 2007-10-20/21
Polonia Pasłęk 3-0 GKS Mamry Giżycko
bramki: Marcin Andrusiewicz (49'), Michał Pankiewicz (80'), Piotr Borysiewicz (82')

Mrągowia Mrągowo 5-0 MKS Szczytno
Zatoka Braniewo 3-2 Płomień Ełk
Sokół Ostróda 1-2 Huragan Morąg
Motor Lubawa 0-3 Jeziorak Iława
Start Działdowo 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Granica Kętrzyn 0-1 Concordia Elbląg
Zamek Kurzętnik 1-1 Czarni Olecko

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 34 36-5
2. Vęgoria Węgorzewo 29 23-11
3. Huragan Morąg 29 35-12
4. Zatoka Braniewo 27 29-22
5. Start Działdowo 27 22-12
6. Mrągowia Mrągowo 26 32-13
7. Concordia Elbląg 21 19-17
8. Płomień Ełk 18 17-10
9. Czarni Olecko 16 21-23
10. Sokół Ostróda 15 12-15
11. Polonia Pasłęk 13 15-28
12. Motor Lubawa 11 13-18
13. Zamek Kurzętnik 10 12-29
14. Mamry Giżycko 7 14-27
15. Granica Kętrzyn 7 11-27
16. MKS Szczytno 3 5-47



14. Kolejka - 2007-10-27/28
MKS Szczytno 0-2 GKS Mamry Giżycko
bramki: Mariusz Mogilski, Krzysztof Koleśnik

Czarni Olecko 4-1 Polonia Pasłęk
Concordia Elbląg 2-0 Zamek Kurzętnik
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Granica Kętrzyn
Jeziorak Iława 4-1 Start Działdowo
Huragan Morąg 7-0 Motor Lubawa
Płomień Ełk 1-3 Sokół Ostróda
Mrągowia Mrągowo 2-1 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 37 40-6
2. Vęgoria Węgorzewo 32 25-12
3. Huragan Morąg 32 42-12
4. Mrągowia Mrągowo 29 34-14
5. Zatoka Braniewo 27 30-24
6. Start Działdowo 27 23-16
7. Concordia Elbląg 24 21-17
8. Czarni Olecko 19 25-24
9. Sokół Ostróda 18 15-16
10. Płomień Ełk 18 18-13
11. Polonia Pasłęk 13 16-32
12. Motor Lubawa 11 13-25
13. Zamek Kurzętnik 10 12-31
14. Mamry Giżycko 10 16-27
15. Granica Kętrzyn 7 12-29
16. MKS Szczytno 3 5-49



15. Kolejka - 2007-11-03/04
GKS Mamry Giżycko 0-3 Czarni Olecko
bramki: Kamil Szarnecki (2), Marcin Jegliński

Zatoka Braniewo 4-0 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 1-1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 2-4 Płomień Ełk
Start Działdowo 0-3 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 0-1 Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk 1-2 Concordia Elbląg
Zamek Kurzętnik 1-0 Vęgoria Węgorzewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 40 41-6
2. Huragan Morąg 35 45-12
3. Vęgoria Węgorzewo 32 25-13
4. Mrągowia Mrągowo 30 35-15
5. Zatoka Braniewo 30 34-24
6. Start Działdowo 27 23-19
7. Concordia Elbląg 27 23-18
8. Czarni Olecko 22 28-24
9. Płomień Ełk 21 22-15
10. Sokół Ostróda 19 16-17
11. Polonia Pasłęk 13 17-34
12. Zamek Kurzętnik 13 13-31
13. Motor Lubawa 11 15-29
14. Mamry Giżycko 10 16-30
15. Granica Kętrzyn 7 12-30
16. MKS Szczytno 3 5-53

Sparingi




16. Kolejka - 2008-03-21/22 (przełożona na 2008-04-09)
GKS Mamry Giżycko 1-5 Concordia Elbląg
bramki: Piotr Reczek - Mariusz Włodarczyk (2), Sebastian Gryka, Radosław Zielonka, Tomasz Wiercioch

MKS Szczytno 1-5 Czarni Olecko
Polonia Pasłęk 2-1 Vęgoria Węgorzewo
Zamek Kurzętnik 0-1 Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0-3 Huragan Morąg
Start Działdowo 3-0 Płomień Ełk
Motor Lubawa 0-3 Mrągowia Mrągowo
Sokół Ostróda 5-0 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 44 44-9
2. Huragan Morąg 42 54-13
3. Start Działdowo 36 30-20
4. Mrągowia Mrągowo 36 43-17
5. Vęgoria Węgorzewo 36 26-16
6. Concordia Elbląg 34 32-21
7. Zatoka Braniewo 33 35-31
8. Czarni Olecko 26 35-29
9. Sokół Ostróda 26 26-20
10. Płomień Ełk 21 22-19
11. Polonia Pasłęk 17 20-41
12. Zamek Kurzętnik 17 15-33
13. Mamry Giżycko 13 19-38
14. Motor Lubawa 12 17-35
15. Granica Kętrzyn 7 12-37
16. MKS Szczytno 4 8-62



17. Kolejka - 2008-03-29/30
Vęgoria Węgorzewo 2-0 GKS Mamry Giżycko
bramki: Mariusz Machniak, Stanisław Klein

Motor Lubawa 0-1 Zatoka Braniewo
Sokół Ostróda 3-1 MKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo 1-2 Start Działdowo
Płomień Ełk 3-1 Granica Kętrzyn - rozegrany 16.04.2008
Huragan Morąg 1-1 Zamek Kurzętnik
Jeziorak Iława 1-1 Polonia Pasłęk
Concordia Elbląg 3-1 Czarni Olecko

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 41 42-7
2. Huragan Morąg 36 46-13
3. Vęgoria Węgorzewo 35 27-13
4. Zatoka Braniewo 33 35-24
5. Start Działdowo 30 25-20
6. Concordia Elbląg 30 26-19
7. Mrągowia Mrągowo 30 36-17
8. Czarni Olecko 22 29-27
9. Sokół Ostróda 22 19-18
10. Płomień Ełk 21 22-15
11. Polonia Pasłęk 14 18-35
12. Zamek Kurzętnik 14 14-32
13. Motor Lubawa 13 15-30
14. Mamry Giżycko 12 17-35
15. Granica Kętrzyn 7 12-30
16. MKS Szczytno 3 6-56



18. Kolejka - 2008-04-05/06
GKS Mamry Giżycko 2-1 Jeziorak Iława
bramki: Dawid Hamernik, Piotr Reczek (k) - Jakub Drzystek

MKS Szczytno 1-1 Concordia Elbląg
Czarni Olecko 1-1 Vęgoria Węgorzewo
Polonia Pasłęk 0-5 Huragan Morąg
Zamek Kurzętnik 1-0 Płomień Ełk
Motor Lubawa 2-2 Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn 0-4 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 2-0 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 41 43-9
2. Huragan Morąg 39 51-13
3. Vęgoria Węgorzewo 36 28-14
4. Start Działdowo 33 27-20
5. Mrągowia Mrągowo 33 40-17
6. Zatoka Braniewo 33 35-26
7. Concordia Elbląg 31 27-20
8. Czarni Olecko 23 30-28
9. Sokół Ostróda 23 21-20
10. Płomień Ełk 21 22-16
11. Zamek Kurzętnik 17 15-32
12. Polonia Pasłęk 14 18-40
13. Mamry Giżycko 13 18-33
14. Motor Lubawa 12 17-32
15. Granica Kętrzyn 7 12-34
16. MKS Szczytno 4 7-57



19. Kolejka - 2008-04-12/13
Huragan Motrąg 5-0 GKS Mamry Giżycko
bramki: Madej, Włodarczyk, Żurawel, Siudziński (2)

Motor Lubawa 4-0 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 2-2 Start Działdowo
Zatoka Braniewo 3-4 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 3-0 Zamek Kurzętnik
Płomień Ełk 2-2 Polonia Pasłęk
Jeziorak Iława 1-0 Czarni Olecko
Vęgoria Węgorzewo 1-4 Concordia Elbląg

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 47 45-9
2. Huragan Morąg 45 59-13
3. Mrągowia Mrągowo 39 46-17
4. Start Działdowo 37 32-22
5. Concordia Elbląg 37 36-22
6. Vęgoria Węgorzewo 36 30-20
7. Zatoka Braniewo 33 38-35
8. Sokół Ostróda 27 28-22
9. Czarni Olecko 26 35-30
10. Płomień Ełk 25 27-22
11. Polonia Pasłęk 18 22-43
12. Zamek Kurzętnik 17 15-36
13. Motor Lubawa 15 21-35
14. Mamry Giżycko 13 19-43
15. Granica Kętrzyn 10 17-43
16. MKS Szczytno 4 8-66



20. Kolejka - 2008-04-19/20
GKS Mamry Giżycko 3-0 Płomień Ełk
bramki: Hamernik (2), Mogilski

MKS Szczytno 0-3 Vęgoria Węgorzewo
Concordia Elbląg 1-2 Jeziorak Iława
Czarni Olecko 3-4 Huragan Morąg
Polonia Pasłęk 2-0 Mrągowia Mrągowo
Zamek Kurzętnik 0-1 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 0-6 Sokół Ostróda
Start Działdowo 3-0 Motor Lubawa

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 50 47-10
2. Huragan Morąg 48 63-16
3. Start Działdowo 40 35-22
4. Vęgoria Węgorzewo 39 33-20
5. Mrągowia Mrągowo 39 46-19
6. Concordia Elbląg 37 37-24
7. Zatoka Braniewo 36 39-35
8. Sokół Ostróda 30 34-22
9. Czarni Olecko 26 38-34
10. Płomień Ełk 25 27-25
11. Polonia Pasłęk 21 24-43
12. Zamek Kurzętnik 17 15-37
13. Mamry Giżycko 16 22-43
14. Motor Lubawa 15 21-38
15. Granica Kętrzyn 10 17-49
16. MKS Szczytno 4 8-69



21. Kolejka - 2008-04-23
Mrągowia Mrągowo 1-0 GKS Mamry Giżycko
bramka: Piotr Brzostek

Start Działdowo 6-0 MKS Szczytno
Motor Lubawa 1-4 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 3-1 Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo 1-1 Polonia Pasłęk
Płomień Ełk 2-2 Czarni Olecko
Huragan Morąg 2-0 Concordia Elbląg
Jeziorak Iława 1-0 Vęgoria Węgorzewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 53 48-10
2. Huragan Morąg 51 65-16
3. Start Działdowo 43 41-22
4. Mrągowia Mrągowo 42 47-19
5. Vęgoria Węgorzewo 39 33-21
6. Zatoka Braniewo 37 40-36
7. Concordia Elbląg 37 37-26
8. Sokół Ostróda 33 37-23
9. Czarni Olecko 27 40-36
10. Płomień Ełk 26 29-27
11. Polonia Pasłęk 22 25-44
12. Zamek Kurzętnik 17 16-40
13. Mamry Giżycko 16 22-44
14. Motor Lubawa 15 22-42
15. Granica Kętrzyn 13 21-50
16. MKS Szczytno 4 8-75



22. Kolejka - 2008-04-26/27
GKS Mamry Giżycko 0-1 Zatoka Braniewo
bramka: Daniel Komorowski

MKS Szczytno 0-8 Jeziorak Iława
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 2-4 Płomień Ełk
Czarni Olecko 1-2 Mrągowia Mrągowo
Polonia Pasłęk 1-2 Sokół Ostróda
Zamek Kurzętnik 4-2 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 0-3 Start Działdowo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 56 56-10
2. Huragan Morąg 51 66-18
3. Start Działdowo 46 44-22
4. Mrągowia Mrągowo 45 49-20
5. Vęgoria Węgorzewo 42 35-22
6. Zatoka Braniewo 40 41-36
7. Concordia Elbląg 37 39-30
8. Sokół Ostróda 36 39-24
9. Płomień Ełk 29 33-29
10. Czarni Olecko 27 41-38
11. Polonia Pasłęk 22 26-46
12. Zamek Kurzętnik 20 20-42
13. Mamry Giżycko 16 22-45
14. Motor Lubawa 15 24-46
15. Granica Kętrzyn 13 21-53
16. MKS Szczytno 4 8-83



23. Kolejka - 2008-05-03/04
Sokół Ostróda 0-1 GKS Mamry Giżycko
bramka: Krzysztof Łastówka

Granica Kętrzyn 3-2 MKS Szczytno
Start Działdowo 1-1 Zamek Kurzętnik
Motor Lubawa 2-1 Polonia Pasłęk
Zatoka Braniewo 1-2 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 1-1 Concordia Elbląg
Płomień Ełk 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Huragan Morąg 4-0 Jeziorak Iława

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 56 56-14
2. Huragan Morąg 54 70-18
3. Start Działdowo 47 45-23
4. Mrągowia Mrągowo 46 50-21
5. Vęgoria Węgorzewo 42 35-23
6. Zatoka Braniewo 40 42-38
7. Concordia Elbląg 38 40-31
8. Sokół Ostróda 36 39-25
9. Płomień Ełk 32 34-29
10. Czarni Olecko 30 43-39
11. Polonia Pasłęk 22 27-48
12. Zamek Kurzętnik 21 21-43
13. Mamry Giżycko 19 23-45
14. Motor Lubawa 15 26-47
15. Granica Kętrzyn 16 24-55
16. MKS Szczytno 4 10-86



24. Kolejka - 2008-05-10/11
GKS Mamry Giżycko 1-0 Motor Lubawa
bramka: Piotr Reczek (k)

MKS Szczytno 0-3 Huragan Morąg
Jeziorak Iława 1-0 Płomień Ełk
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 3-0 Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk 0-0 Start Działdowo
Płomień Ełk 1-0 Vęgoria Węgorzewo
Zamek Kurzętnik 1-2 Granica Kętrzyn

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 59 57-14
2. Huragan Morąg 57 73-18
3. Start Działdowo 48 45-23
4. Mrągowia Mrągowo 47 51-22
5. Vęgoria Węgorzewo 43 36-24
6. Concordia Elbląg 41 43-31
7. Zatoka Braniewo 40 42-41
8. Sokół Ostróda 36 39-27
9. Czarni Olecko 33 45-39
10. Płomień Ełk 32 34-30
11. Polonia Pasłęk 23 27-48
12. Mamry Giżycko 22 24-45
13. Zamek Kurzętnik 21 22-45
14. Granica Kętrzyn 19 26-56
15. Motor Lubawa 18 26-48
16. MKS Szczytno 4 10-89



25. Kolejka - 2008-05-14
Start Działdowo 2-0 GKS Mamry Giżycko
bramki: Łukaszewski, Tomczak

Zamek Kurzętnik 4-0 MKS Szczytno
Granica Kętrzyn 2-1 Polonia Pasłęk
Motor Lubawa 1-2 Czarni Olecko
Sokół Ostróda 1-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2-3 Vęgoria Węgorzewo
Mrągowia Mrągowo 1-0 Jeziorak Iława
Płomień Ełk 1-3 Huragan Morąg

Nazwa zespołu P B
1. Huragan Morąg 60 76-19
2. Jeziorak Iława 59 57-15
3. Start Działdowo 50 47-23
4. Mrągowia Mrągowo 50 52-22
5. Vęgoria Węgorzewo 46 39-26
6. Concordia Elbląg 44 45-32
7. Zatoka Braniewo 40 44-44
8. Czarni Olecko 36 47-40
9. Sokół Ostróda 36 40-29
10. Płomień Ełk 32 35-33
11. Zamek Kurzętnik 24 26-45
12. Polonia Pasłęk 23 28-50
13. Mamry Giżycko 22 24-47
14. Granica Kętrzyn 22 28-57
15. Motor Lubawa 18 27-50
16. MKS Szczytno 4 10-93



26. Kolejka - 2008-05-17/18
GKS Mamry Giżycko 2-2 Granica Kętrzyn
bramki: Opaliński, Reczek (k) - Prószyński, Kłosowski

MKS Szczytno 1-3 Płomień Ełk
Huragan Morąg 0-0 Mrągowia Mrągowo
Vęgoria Węgorzewo 0-1 Sokół Ostróda
Concordia Elbląg 3-0 Motor Lubawa
Czarni Olecko 2-1 Start Działdowo
Polonia Pasłęk 0-0 Zamek Kurzętnik
Jeziorak Iława 2-0 Zatoka Braniewo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 62 59-15
2. Huragan Morąg 61 76-19
3. Start Działdowo 51 48-25
4. Mrągowia Mrągowo 51 52-22
5. Concordia Elbląg 47 48-32
6. Vęgoria Węgorzewo 46 39-27
7. Zatoka Braniewo 40 44-46
8. Czarni Olecko 39 49-41
9. Sokół Ostróda 39 41-29
10. Płomień Ełk 35 38-34
11. Zamek Kurzętnik 25 26-45
12. Polonia Pasłęk 24 28-50
13. Mamry Giżycko 23 26-49
14. Granica Kętrzyn 23 30-59
15. Motor Lubawa 18 27-53
16. MKS Szczytno 4 11-96



27. Kolejka - 2008-05-17/18
Zamek Kurzętnik 2-0 Mamry Giżycko
bramki: Piotr Piceluk, Sławomir Mówiński

Mrągowia Mrągowo 1-0 Płomień Ełk
Polonia Pasłęk 4-0 MKS Szczytno
Start Działdowo 4-1 Concordia Elbląg
Motor Lubawa 0-7 Vęgoria Węgorzewo
Sokół Ostróda 0-1 Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo 1-1 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 0-4 Czarni Olecko

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 65 60-15
2. Huragan Morąg 62 77-20
3. Start Działdowo 54 52-26
4. Mrągowia Mrągowo 54 53-22
5. Vęgoria Węgorzewo 49 46-27
6. Concordia Elbląg 47 49-36
7. Czarni Olecko 42 53-41
8. Zatoka Braniewo 41 45-47
9. Sokół Ostróda 39 41-30
10. Płomień Ełk 35 38-35
11. Zamek Kurzętnik 28 28-45
12. Polonia Pasłęk 27 32-50
13. Mamry Giżycko 23 26-51
14. Granica Kętrzyn 23 30-63
15. Motor Lubawa 18 27-60
16. MKS Szczytno 4 11-100



28. Kolejka - 2008-05-31/2008-06-01
Mamry Giżycko 0-0 Polonia Pasłęk

Czarni Olecko 3-0 Zamek Kurzętnik
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Start Działdowo
Jeziorak Iława 6-0 Motor Lubawa
MKS Szczytno 1-3 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 2-2 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 2-2 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 4-1 Sokół Ostróda

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 68 66-15
2. Huragan Morąg 65 81-21
3. Start Działdowo 57 54-26
4. Mrągowia Mrągowo 57 56-23
5. Vęgoria Węgorzewo 49 46-29
6. Concordia Elbląg 48 51-38
7. Czarni Olecko 45 56-41
8. Zatoka Braniewo 42 47-49
9. Sokół Ostróda 39 42-34
10. Płomień Ełk 36 40-37
11. Zamek Kurzętnik 28 28-48
12. Polonia Pasłęk 28 32-50
13. Mamry Giżycko 24 26-51
14. Granica Kętrzyn 24 32-65
15. Motor Lubawa 18 27-66
16. MKS Szczytno 4 12-103



29. Kolejka - 2008-06-04
Mamry Giżycko 0-3 vo MKS Szczytno*
*na boisku: 2-1
bramki: Hamernik, Reczek (k) - Przetak
w zespole Mamr wystąpił nieuprawniony zawodnik - Arkadiusz Kordela

Polonia Pasłęk 1-4 Czarni Olecko
Zamek Kurzętnik 0-1 Concordia Elbląg
Jeziorak Iława 6-0 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 0-3 Vęgoria Węgorzewo
Start Działdowo 0-0 Jeziorak Iława
Motor Lubawa 2-4 Huragan Morąg
Zatoka Braniewo 1-0 Mrągowia Mrągowo

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 69 66-15
2. Huragan Morąg 68 85-23
3. Start Działdowo 58 54-26
4. Mrągowia Mrągowo 57 56-24
5. Vęgoria Węgorzewo 52 49-29
6. Concordia Elbląg 51 52-38
7. Czarni Olecko 48 60-42
8. Zatoka Braniewo 45 48-49
9. Sokół Ostróda 39 43-37
10. Płomień Ełk 39 43-38
11. Zamek Kurzętnik 28 28-49
12. Polonia Pasłęk 28 33-54
13. Mamry Giżycko 24 26-54
14. Granica Kętrzyn 24 32-68
15. Motor Lubawa 18 29-70
16. MKS Szczytno 7 15-103



30. Kolejka - 2008-06-07
Czarni Olecko 3-0 vo Mamry Giżycko*
*na boisku: 3-2
bramki: Strychalski (3,1k) - Hamernik, Reczek (k)
w zespole Mamr wystąpił nieuprawniony zawodnik - Arkadiusz Kordela

MKS Szczytno 0-3 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1-1 Sokół Ostróda
Płomień Ełk 1-0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 1-0 Start Działdowo
Jeziorak Iława 5-1 Granica Kętrzyn
Vęgoria Węgorzewo 3-0 Zamek Kurzętnik - wo
Concordia Elbląg 0-1 Polonia Pasłęk

Nazwa zespołu P B
1. Jeziorak Iława 72 71-16
2. Huragan Morąg 71 86-23
3. Start Działdowo 58 54-27
4. Mrągowia Mrągowo 58 57-25
5. Vęgoria Węgorzewo 55 52-29
6. Concordia Elbląg 51 52-39
7. Czarni Olecko 51 63-42
8. Zatoka Braniewo 48 51-49
9. Płomień Ełk 42 44-38
10. Sokół Ostróda 40 44-38
11. Polonia Pasłęk 31 34-54
12. Zamek Kurzętnik 28 28-52
13. Mamry Giżycko 24 26-57
14. Granica Kętrzyn 24 33-73
15. Motor Lubawa 18 29-71
16. MKS Szczytno 7 15-106

1.Jeziorak Iława - baraże o II ligę / awans do II ligi
2.Huragan Morąg - awans do III ligi
3.Start Działdowo - awans do III ligi
4.Mrągowia Mrągowo - awans do III ligi
5.Vęgoria Węgorzewo - awans do III ligi
6.Concordia Elbląg - awans do III ligi
7.Czarni Olecko - awans do III ligi
8.Zatoka Braniewo - baraże o III ligę
9.Motor Lubawa - baraże o IV ligę
10.MKS Szczytno - baraże o IV ligę



Baraże o II ligę:
14 czerwca 2008 r. - Unia Tarnów 1-0 Jeziorak Iława
18 czerwca 2008 r. - Jeziorak Iława 1-0 pd Unia Tarnów
karne: 3-2
Awans do II ligi: Jeziorak Iława



Baraże o III ligę:
24 czerwca 2008 r. - Zatoka Braniewo - MKS Mielnik
28 czerwca 2008 r. - MKS Mielnik - Zatoka Braniewo
Awans do III ligi: MKS Mielnik



Baraże o IV ligę:
25 czerwca 2008 r. - MKS Korsze 3-0 MKS Szczytno
25 czerwca 2008 r. - Ewingi Zalewo 3-2 Motor Lubawa

2 lipca 2008 r. - MKS Szczytno 1-4 MKS Korsze
2 lipca 2008 r. - Motor Lubawa 9-0 Ewingi Zalewo

Awans do IV ligi: MKS Korsze
Motor Lubawa pozostaje w IV lidze



Strzelcy:
  • Reczek Piotr - 8
  • Hamernik Dawid - 6
  • Mogilski Mariusz - 4
  • Koleśnik Krzysztof - 3
  • Prosowski Marek - 2
  • Lenio Karol - 2
  • Gwiazdowski Arkadiusz - 1
  • Opaliński Błażej - 1
  • Łastówka Krzysztof - 1
  • Modzelewski Kamil - 1
  • Kajrys Kamil - 1


Kadra:
  • Roman Uglarenko - trener
  • Mateusz Bystrzycki - bramkarz
  • Łukasz Gadomski - bramkarz
  • Karol Szymanowicz - bramkarz
  • Radosław Słowikowski - bramkarz
  • Artur Kropiewnicki - obrońca
  • Arkadiusz Gwiazdowski - obrońca - do 04.02.2008 r.
  • Arkadiusz Kordela - obrońca
  • Grzegorz Nawrocki - obrońca - do 10.03.2007 r.
  • Kamil Kajrys - obrońca - do 04.02.2008 r.
  • Kamil Modzelewski - obrońca
  • Marcin Modzelewski - obrońca od 30.03.2008 r.
  • Tomasz Rucki - obrońca
  • Mariusz Wepa - obrońca - od 20.02.2008 r.
  • Oleksandr Bondarenko - obrońca - od 18.04.2008 r.
  • Miłosz Kołodziejczyk - pomocnik - do 10.03.2007 r.
  • Piotr Kaczorowski - pomocnik
  • Mirosław Rzemyk - pomocnik - do 02.11.2007 r.
  • Damian Wołąsewicz - pomocnik
  • Karol Lenio - pomocnik
  • Grzegorz Kolaczuch - pomocnik
  • Piotr Pawlik - pomocnik
  • Piotr Bójko - pomocnik - do 10.03.2007 r.
  • Piotr Reczek - pomocnik
  • Krzysztof Koleśnik - pomocnik
  • Paweł Barczak - pomocnik
  • Błażej Opaliński - pomocnik - od 20.02.2008 r.
  • Krzysztof Łastówka - pomocnik - od 20.02.2008 r.
  • Tomasz Gwiazdowski - napastnik
  • Karol Siedzik - napastnik
  • Mariusz Mogilski - napastnik
  • Dawid Hamernik - napastnik
  • Marek Prosowski - napastnik - do 15.01.2008 r.
  • Jarosław Hnatiuk - napastnik - do 02.11.2007 r.
  • Deniss Novvicki - napastnik
  • Artur Pohula - napastnik - od 18.04.2008 r.



young 2007
Licznik odwiedzin archiwum:
Licznik Odwiedzin
Best Casino