Sezon 2003 / 2004 - klasa okręgowa



1. Kolejka - 2003-08-10
GKS Mamry Giżycko 1-1 Olimpia Miłki

2. Kolejka - 2003-08-17
Jurand Barciany 1-3 GKS Mamry Giżycko

3. Kolejka - 2003-08-20
GKS Mamry Giżycko 0-1 Cresovia Górowo Ił.

4. Kolejka - 2003-08-23
Mazur Pisz 0-0 GKS Mamry Giżycko

5. Kolejka - 2003-08-31
GKS Mamry Giżycko 4-1 DKS Dobre Miasto

6. Kolejka - 2003-09-06
Płomień Ełk 2-4 GKS Mamry Giżycko

7. Kolejka - 2003-09-14
GKS Mamry Giżycko 3-0 Victoria Bartoszyce

8. Kolejka - 2003-09-21
Rominta Gołdap 1-0 GKS Mamry Giżycko

9. Kolejka - 2003-09-28
GKS Mamry Giżycko 1-1 MKS Szczytno

10. Kolejka - 2003-10-05
Pisa Barczewo 1-1 GKS Mamry Giżycko

11. Kolejka - 2003-10-12
GKS Mamry Giżycko 3-0 LZS Lubomino-Wilczkowo

12. Kolejka - 2003-10-19
GKS Mamry Giżycko 2-0 Łyna Sępopol

13. Kolejka - 2003-10-26
Granica Bezledy 4-3 GKS Mamry Giżycko

14. Kolejka - 2003-11-02
GKS Mamry Giżycko 2-1 Błękitni Pasym

15. Kolejka - 2003-11-09
Pogoń Ryn 2-1 GKS Mamry Giżycko



16. Kolejka - 2004-03-28
Olimpia Miłki 2-2 GKS Mamry Giżycko

17. Kolejka - 2004-04-04
GKS Mamry Giżycko 1-0 Jurand Barciany

18. Kolejka - 2004-04-11
Cresowia Górowo Ił. 0-2 GKS Mamry Giżycko

19. Kolejka - 2004-04-18
GKS Mamry Giżycko 1-0 Mazur Pisz

20. Kolejka - 2004-04-25
DKS Dobre Miasto 0-2 GKS Mamry Giżycko

21. Kolejka - 2004-05-01
GKS Mamry Giżycko 0-2 Płomień Ełk

22. Kolejka - 2004-05-09
Victoria Bartoszyce 3-2 GKS Mamry Giżycko

23. Kolejka - 2004-05-16
GKS Mamry Giżycko 3-1 Rominta Gołdap

24. Kolejka - 2004-05-19
MKS Szczytno 1-4 GKS Mamry Giżycko

25. Kolejka - 2004-05-23
GKS Mamry Giżycko 3-1 Pisa Barczewo

26. Kolejka - 2004-05-30
LZS Lubomino-Wilczkowo 3-1 GKS Mamry Giżycko

27. Kolejka - 2004-06-06
Łyna Sępopol 3-1 GKS Mamry Giżycko

28. Kolejka - 2004-06-10
GKS Mamry Giżycko 3-1 Granica Bezledy

29. Kolejka - 2004-06-13
Błękitni Pasym 4-2 GKS Mamry Giżycko

30. Kolejka - 2004-06-20
GKS Mamry Giżycko 7-0 Pogoń Ryn



Tabela końcowa:

Nazwa zespołu P B
1. Victoria Bartoszyce 64 77-34
2. Rominta Gołdap 62 34-31
3. GKS Mamry Giżycko 53 62-37
4. LZS Lubomino - Wilczkowo 53 74-50
5. Płomień Ełk 51 52-36
6. Błękitni Pasym 50 66-62
7. Łyna Sępopol 47 52-48
8. MKS Szczytno 46 70-48
9. Pisa Barczewo 39 55-60
10. Olimpia Miłki 37 35-44
11. Cresovia Górowo Iławeckie 35 36-61
12. DKS Dobre Miasto 32 42-44
13. Granica Bezledy 32 46-57
14. Jurand Barciany 28 39-61
15. Mazur Pisz 27 29-53
16. Pogoń Ryn 18 37-110

W związku z wycofaniem się drużyny LZS Lubomino-Wilczkowo w Olsztynie rozegrano baraż o miejsce w lidze okręgowej.

Mazur Pisz 2-1 GKS LZS Iława



young 2007
Licznik odwiedzin archiwum:
Best Online Casino Slots
Online Casino

muzyka
(c) by Bachor